بازار ایرانی - همکاری در فروش

"بازار ایرانی" فروشگاه اینترنتی است که نرم افزارهای کاربردی ، نرم افزارهای آموزشی ، قالب وب سایت و ... را در قالب محصولات مجازی با پشتیبانی کامل به شما ارائه می کند ، این فروشگاه قابلیت فروش محصول را بصورت پورسانتی از بخش "عضویت" و یا "ورود" به سایت را دارد و امکان کسب درآمد را به صورت تبلیغات بنری برای کاربران محیا کرده است ، همه کارها در سایت بازار ایرانی انجام می شود و کاربر نیاز به هیچ دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه بجز داشتن وب سایت و یا وبلاگ معتبر، ندارد.
 
صاحب امتیاز سایت
تمام امتیاز سایت ، دامنه ، نمادهای مرکز توسعه تجارت الکترونیکی  ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ساماندهی ، زرین پال و ... تمام امکانات سایت و حتی ساب دامین های سایت بصورت کامل مربوط به بازار ایرانی می باشد.
 
 
مجوزهای قانونی
بازار ایرانی دارای نماد درگاه پرداخت الکترونیک زرین پال و نیز دارای صلاحیت فعالیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت شده در ستاد ساماندهی وب سایت های داخل ایران می باشد.
     
 
شروع به فعالیت بازار ایرانی
بازار ایرانی از تابستان 1392 تا به امروز بصورت فعال در حال سرویس دهی به سایت ها و وبلاگ های کاربران است و تمام تلاش ما توسعه بازار ایرانی به شکل امکانات دلخواه شما است
 
معرفی سیستم همکاری در فروش
سیستم همکاری در فروش بازار ایرانی امکان جدیدی ارائه می کند که کاربران بتوانند از طریق سایت و یا وبلاگ خود به کسب درآمد مادام العمر دست یابند. شما می توانید با ورود به پرتال کاربران در این سایت و قسمت همکاری در فروش لینک تبلیغاتی خود را دریافت و سپس آن را در مجموعه سایت های خود و یا وبلاگهای خود قرار داده و یا در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ نموده و یا از طریق ایمیل به تبلیغات بپردازید. هر کاربری که از طریق لینک شما در سایت بازار ایرانی عضو شود یا زمانی که از بازار ایرانی خرید کند و یا سرویسی را تمدید کند درصدی از هر فروش به شما تعلق می گیرد و شما براحتی می توانید آن را نقداً دریافت و یا در سفارش های بعدی از آن استفاده نمایید.

جهت ورود به سایت بازار ایرانی روی تصویرهای متحرک کلیک کنید .

جهت تغییر محصولات در حال نمایش روی فلش سمت راست تصویر متحرک کلید کنید  .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
انتشار : 18 آذر، 1396 بازدید : 361