رایان وب هاست

رایان وب هاست

رایان وب هاست از سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه سرویس های میزبانی وب و ثبت دامنه آغاز به کار نمود و با گذشت زمان با تغییر نگرش به آینده و با بهره گیری از تجربیات سالیان گذشته نهایت تلاش خود را در ارائه بهترین سرویس به کاربران گرامی خود دارد.متخصصین با تجربه رایان وب هاست با بیش از ۱۴ سال تجربه در زمینه صنعت و میزبانی وب، همواره رضایت مشتری را یکی از اصول پابرجا می داند و با کمال افتخار شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی می نمایند. رایان وب هاست بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت کاربران گرامی و ارائه امکانات براساس آخرین فناوری های ممکن می باشد.سرورهای رایان وب هاست از جدیدترین سیستم های سخت افزاری استفاده می کنند تا در کنار بروزترین نسخه های نرم افزاری مدیریت داده و فضا، ارائه کننده بهترین بازده کاری برای کاربران می باشند. سعی ما در رایان وب هاست ارائه پشتیبانی مطلوب جهت جلب کاربران گرامی می باشد که دستیابی به این موفقیت تنها به تلاش و پشتکار گروه پایان نمی یابد بلکه ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کاربران گرامی که در واقع سرمایه اصلی ما محسوب می شوید راه گشای ما در ارائه خدمات بهتر می باشد.

  • سرویس

رایان وب هاست یکی از خدمات هاستینگ های موفق برای مشتریان برتر و خدمات فنی برای آنها بوده است که در این زمینه رای داده شده به رایان وب هاست خیلی بالا می باشد. خدمات میزبانی وب و ثبت دامنهرایان وب هاست و دیگر خدمات به رایان وب هاست اجازه داده است که یکی از قوی ترین و قابل اطمینان ترین نیروهای خدمات هاستینگ را در ایران داشته باشد و با استفاده از خدمات هاست ایجاد یک مشتری ثابت برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شاد و وب سایت شخصی مشتریان هدف رایان وب هاست می باشد.

  • ثبات

ما با ارائه یک زیرساخت جهانی و یک شبکه سطح بالا، به کلیه مشتریان رایان وب هاست این اطمینان را خواهیم داد که در هر صورتی که نیاز دارند می توانند با اطمینان در رایان وب هاست سرمایه گذاری کنند. همچنین سرورهای پشتیبانی رایان وب هاست به صورت هفتگی از کلیه اطلاعات سایت های مشتریان بکاپ خواهد گرفت که همیشه این فایل های پشتیبانی هاست بر روی سرورهای اختصاصی خارج از سرور هاستینگ نگهداری و آرشیو خواهد شد.

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته

رایان وب هاست دارای سیستم تیکت و همچنین تماس ۲۴ ساعته در طول هفته می باشد و حتی ایام تعطیلات رسمی و در کل در ۳۶۵ روز سال دپارتمان پشتیبانی رایان وب هاست فعال خواهد بود. بیشترین زمان برای رسیدگی به یک پرسش و پاسخ و یا مشکل فنی و سوالات پیش از خرید سرویس هاست و دامنه ۵ دقیقه خواهد بود. همچنین یک شماره ایرانسل برای پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته در نظر گرفته شده است که شماره آن ۰۹۰۳۲۴۲۷۶۰۴ می باشد و در نظر داشته باشید که سیستم ناحیه کاربری و تیکت رایان وب هاست و همچنین کلیه موارد مربوط به دپارتمان پشتیبانی دارای سیستم ارسال پیام کوتاه می باشد و همه جزئیات در لحظه برای دپارتمان پشتیبانی و مشتری از طریق پیام کوتاه ارسال خواهد شد.

جهت ورود به سایت RayanWebHost  کلیک نمایید .

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
انتشار : 11 آذر، 1396 بازدید : 106