فن آوری اطلاعات اورداد

شاید در چند سال گذشته کسی تصور نمی کرد که دنیای مجازی اینچنین رشد کرده و تحولی داشته باشد که روز به روز ما را به سمت شهروندی الکترونیک و آنلاین سوق دهد و در سلایق و علایق ما تاثیر جدی بگذارد.
کسب و کار اینترنتی و یا کسب و کار آنلاین به یکی از مهمترین مولفه های آغاز یک استارت آپ و یا شغل تبدیل شده است . و همواره تاثیرات مثبتی را برای صاحبان مشاغل داشته است.
امروزه خیلی از کالاهای ضروری انسان شامل خوراک و پوشاک و سایر لوازم شخصی به صورت آنلاین معرفی و عرضه می گردند و فضای رقابتی مناسبی را به وجود آورده است. این فضا به حدی گسترده شده که در شاخه های مختلف با سرعت هرچه بیشتر به سوی تخصصی تر شدن شتاب داشته و رشد کرده است .

این فرصت به مشتری یا کاربر داده می شود که آگاهانه و با اطلاعات کافی تجربه خدمات یا خرید آنلاین را داشته باشد و کسانی که در عرصه این رقابت قوی ، حرفه ای و سالم فعالیت نمایند سریعا به خوشنامی رسیده و با کمترین هزینه برند محبوبی را ایجاد می نمایند.
اهداف اَوِرداد
امروزه همه ما به قدرت کسب و کار آنلاین واقف بوده و ایجاد بستر مطمئن و قوی در این عرصه را از واجبات این نوع کسب و کار میدانیم.
مجموعه گروه Averdad _اَوِرداد با تکیه بر نیروهای جوان و با تجربه در این عرصه و استفاده از متد های جذب و رشد نیرو های جوان در کنار کادری حرفه ای و کارکشته و مستعد قصد دارد پایه های مستحکم ، قابل اطمینان ، پاسخگو و سیستم مبتنی بر ارزش های انسانی را برای مشتریان و مجموعه خود ایجاد نماید.

بازار کسب و کار آنلاین یک سیستم ایده محور مبتنی بر ارزش های اخلاقی می باشد و در صورتی در این عرصه می توان موفق بود که منافع منصفانه به طور مساوی از این همکاری عاید طرفین گردد. از آنجایی که در کسب و کار امروزی شفافیت و اخلاق رمز موفقیت می باشد، با تکیه بر اهداف اورداد و در نظر داشتن این قواعد تمام مجموعه تلاش خود را برای رساندن به آرمانی همراستا و روشن به کار گرفته است و با تلاش و کار مضاعف سعی در تحقق این رویا و معنی کلمه ی اورداد را داشته است.
در کسب و کاری که هر روز یک پدیده جدید در آن رخ می دهد نیاز به استفاده از نیروی جوان و خلاق در کنار نیروی با سابقه جهت ایجاد یک تجربه قابل اطمینان و بروز می باشد. لذا دیگر مانند گذشته صرفا یک شرکت قدیمی نمی تواند تمام کار آمدی های لازم برای رقابت در این عرصه را داشته و بالاترین سطح بهره وری رسد.
ما در Averdad _اَوِرداد هر آنچه که برای پیشبرد موفقیت های یک کسب و کار لازم است را پس از تحقیق در سیستم خود توسعه داده و همواره قصد داریم منطبق با کار بیشتر و تلاش مستمر فرهنگ و تحول جدیدی را در جهت ارتقا کسب و کار اینترنتی گسترش دهیم ، این اصل برای ما مهم است که رشد کسب و کار شما الویت و هدف ماست. افتخار ما انجام پروژه های سخت و نا امید کننده با بهترین بازدهی است .

جهت ورود به سایت Averdad کلیک نمایید .

جهت مشاهده لیست کامل ارائه دهنده های خدمات میزبانی وب اینجا کلیک کنید .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
انتشار : 17 آذر، 1396 بازدید : 113