میزبان 24

مختصری در باره میزبان 24

میزبان 24 فعالیت خود را در زمینه هاستینگ از سال 1394 به عنوان فروشنده هاست و سرور مجازی شروع نمود. سرویس های میزبان 24 بر روی سرورهای قدرتمند و مجهز به کلود لینوکس در معتبرترین دیتاسنترهای کشور آلمان و فرانسه میزبانی می شوند. از آغاز فعالیت میزبان 24 تا کنون نهایت تلاش ما ارائه بهترین سرویس به کاربران خود بوده است و طی فعالیت های ما تنها افتخار ما رضایت کابران از سرویس ارایه شده توسط میزبان 24 میباشد.

میزبان 24

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه میزبان 24 تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .

پاسخگویی مناسب

نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از بزرگترین اصول سرور پارس می باشد. شما می توانید به راحتی و24 ساعته از ارسال درخواست پشتیبانی ، گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان میزبان 24 تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به تیکت ها حدود نیم ساعت می باشد.

کلیه سرور های میزبان 24 در هر موقعیت جغرافیانی و مکانی که قرار داشته باشند با تضمین آپتایم بالای 99 درصد ارائه می گردند.این امر در مورد سرور های ایران این شرکت نیز صادق می باشد.

گارانتی بازگشت وجه

ما در میزبان 24 در مورد سرویس های خود به طور کامل مطمئن هستیم و سرویس های خود را با کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب ارائه میکنیم.

با توجه به شرایطی که برای کاربران به وجود آورده ایم اگر همچنان شما تا 7 روز از سرویس های هاست و میزبانی وب ما راضی نباشید ، با ذکر دلیل و علت امکان بازگشت هزینه وجود دارد.

برای سرور های مجازی نیز امکان بازگشت وجه تا 5 روز در صورت نارضایتی و مشکل در سرور امکان پذیر است.

جهت ورود به سایت Mizban24  کلیک نمایید .

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
انتشار : 11 آذر، 1396 بازدید : 250