چیتا هاست

تاسیس:
بیش از یک دهه قبل و در سال ۱۳۸۴ تعدادی از دانش آموختگان و جوانان با انگیزه گرد هم آمدند و سنگ بنای شرکتی را نهادند که با سرعتی از جنس نامش توانست ادعای رقابت با کهنه کار ترین فعالان این صنعت را به واقعیت بدل کند.
 

چیتا: سرعت، دقت و کیفیت
شرکت چیتا در ابتدا با رویکردی نرم افزاری شروع به فعالیت کرد و در سالهای نخست موفق به پیاده سازی و پشتیبانی انواع نرم افزارهای سفارشی شد. در سال ۱۳۸۶ با گسترش نفوذ اینترنت و افزایش کاربرد آن، سیاست چیتاسافت به سمت ارائه راه حل های اینترنتی تغییر یافت

گسترش: همه چیز اینجاست...
با افزایش تعداد مشتریان و رضایتمندی کاربران از خدمات چیتاسافت، شرکت چیتا واحد های جدید خود با نام های چیتاهاست و چیتا اس ام اس را راه اندازی کرد. در واحد هاستینگ با نام چیتاهاست، تمامی نیازهای ثبت دامنه، هاست و انواع سرور با مدیریت مجرب ترین کارشناسان شروع به کار کرد.
از طرفی چیتا، مشتریان خود را برای ادامه فعالیت و حضور در خیل عظیم فعالان اینترنتی تنها نگذاشت و چیتا اس ام اس (ابرپیامک)، را به عنوان راهکار تبلیغاتی معرفی و رونمایی کرد

اکنون بعد از گذشت ده سال از تولد شرکت، واحد های سافت، هاست و پیامک با مدیریت واحد ولی به طور مستقل در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند و همواره افزایش رضایتمندی مشتری را هدف خود می دانند. به لطف این تفکر و تعهد، چیتاسافت موفق به کسب جوایر و افتخاراتی در همایش ها و جشنواره های مختلف داخلی و خارجی شده است.

جهت ورود به سایت ChitaHost  کلیک نمایید .

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
انتشار : 13 آذر، 1396 بازدید : 148